PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Νοε 2013, 03:12

1) Σωστά
2) Σωστά
3) Αν το αποτέλεσμα είναι έτσι τότε είναι σωστά:
Σπόιλερ:

αν είναι ανάποδα θα είναι έτσι:
Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την polo στις Πεμ 21 Νοε 2013, 01:04, 1 φορά
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 09 Νοε 2013, 22:45

Ευχαριστω polo!
Εκτος απο τις κολλισεις πανω στις μνημες nand υπαρχουν και σημεια πανω στην μητρικη που μπορω να κολλισω το progskeet.Πως μπορω να τα βρω αυτα τα σημεια,εψαξα στο νετ αλλα δεν βρηκα πολλα πραγματα.Ελεγαν καποιοι οτι μπορω να τα βρω στο www.psdevwiki.com αλλα ο συνδεσμος δεν λειτουργει.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Νοε 2013, 12:04

Ποια μητρική έχεις;
rallisf1
rallisf1
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Νοε 2013, 12:43

Καλημέρα παίδες.

Προσπαθώ να ακολουθήσω τον οδηγό αυτόν εδώ και 3 μέρες. Έχω το progskeet 1.2 Black Tar Edition (ίδιο με αυτό στον οδηγό) και όλα τα υπόλοιπα και ένα PS3 60gb. Κατα τύχη βρήκα πως ο διακόπτης στο Progskeet (SS-B1) πρέπει να είναι κλειστός με σβηστό το πράσινο λαμπάκι για να αναγνωρίσει την nand αλλιώς βγάζει 000000000 unknown, και έτσι πέρασε η 1η μέρα.

Δεύτερη μέρα έπαιρνε συνέχεια bad dump (verification of block xxxxxx failed), μιλάμε για καμιά 200αριά bad block. Και σήμερα έκαψα και τη μια καλωδιοταινία, αυτή που συνδέει το progskeet με το solderless divider τύπου Υ.

Δίνω ρεύμα στη nand και κατ' επέκταση σε όλο το ps3 με επαγγελματικό τροφοδοτικό, που μου δείχνει και την κατανάλωση. Επειδή στα πρώτα πειράματα (χτες) δοκίμαζα με τη nand έξω από την πλακέτα τράβαγε περίπου 300mah. Πάνω στην πλακέτα τραβάει περίπου 2A ενώ για κάποιο λόγο πριν λίγο έφτασε τα 3.5Α και άρπαξε η καλωδιοταινία.

Το τροφοδοτικό το συνδέω στα points του αντάπτορα Υ όπως ακριβώς στον οδηγό. Το μυαλό μου πάει στα switch του Progskeet κάτι R7 R8 που λένε. Πώς πρέπει να είναι αυτά;
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Νοε 2013, 20:43

polo έγραψε:
Ποια μητρική έχεις;
Eχω μια sem-001 και μια COK-002 Motherboard τις οποιες εχει και στον οδηγο αλλα απο οτι βλεπω πρεπει να ξυσω τα σημεια αυτα για να εμφανιστη ο χαλκος.
Ειχα δει μερικους που συνδεαν το progskeet σε σημεια που δεν χρειαζοταν να τα ξυσεις δηλαδη σε σημεια με καλαι επανω,γενικα υπαρχει καποια σελιδα που να εχει μαζεμενες τις motherboard?
Εσυ polo την χακαρες τελικα,σου πηγαν ολα καλα?Σε ρωταω γιατι απο οτι ειδα στις φωτογραφιες σου εχουμε το ιδιο μοντελο.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Νοε 2013, 14:30

Καλημέρα rallisf1!
Όταν λες δοκιμαζεις τη NAND εκτός πλακετας εννοείς ότι είχες ξεκολλήσει το chip από τη motherboard?
Σχετικά με την καλώδιο ταινία που σου ελιωσε, συνδεσες μήπως το (+3,3v) του progskeet με το (+3,3v) του adaptor τύπου Υ?
Να υποθεσω ότι χρησιμοποιησες solder less clips για τις NAND?
Διευκρίνισε μου σε παρακαλώ τι έκανε για να μπορέσω να σε βοηθήσω.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Νοε 2013, 14:35

Καλημέρα thanos_1
Τα εναλλακτικά σημεία είναι αυτά που βλέπεις στην αρχή του post, αλλα σημεία δεν υπάρχουν.
Σελίδα με όλες τις motherboard δεν έχω βρει, αναζήτησε στο google.
Με το ps3 που έφτιαχνα τελείωσα. Με βοήθησε σημαντικά ο carbon86 κ τον ευχαριστώ θερμά γι'αυτο.
rallisf1
rallisf1
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Νοε 2013, 15:04

Φίλε polo βρήκα άκρη. Τελικά για να δουλέψεις αποκλειστικά με εξωτερική τροφοδοσία πρέπει να βγάλεις το R17 (γέφυρα) από πάνω από το progskeet. Σήμερα τα κατάφερα, δούλεψε κανονικότατα με 0 bad blocks.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Νοε 2013, 16:44

Δεν χρειάζεται να βγάλεις καμία r17 απλά να μην τροφοδοτήσεις το progskeet με 3.3v απ´το τροφοδοτικό σου που υποψιαζομαι πως μάλλον θα έκανες. Το progskeet παίρνει την τάση του απ´το USB. Εσύ μόνο τον ανταπτορα τύπου Υ τροφοδοτεις βγάζοντας την r17 είναι σαν να μην δίνεις τάση στα test point +3.3v του progskeet δηλαδή το ίδιο πράγμα
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 00:00

Αρχικα κατεβασα την τελευταια εκδοση του Winskeet(Winskeet_130721_0313.rar) απο devwiki και ειδα οτι δεν ειχε test for sorts και ετσι εκανα τα βηματα οπως λεει ο οδηγος με την αναλογη εκδοση αλλα οταν κανω το Test for shorts μου βγαζει αυτο το μηνυμα
http://postimg.org/image/6bgin00gl/
Τα  USB drivers και τα Bitstreams επειδη δεν ανοιγαν οι συνδεσμοι τα βρηκα απο αλλου λογικα ιδια δεν ειναι?Τι στο καλο φταιει?Ειναι απαραιτητο αυτο το test?
Εσυ polo ποια ειχες βαλει?
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 17:01

Δες στη διαχείριση των windows αν αναγνωρίζεται το progskeet κανονικά, αν όχι έλεγξε τους drivers και άλλαξε θύρα USB
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 17:16

Απο οτι ειδα το μηνυμα αυτο το βγαζει οταν το progskeet δεν τροφοδοτειτε ή οταν δεν εχει εγκατασταθει το προγραμμα οδηγησης,εμενα ομως μου το αναγνωριζει κανονικα στην διαχείριση των windows αλλα το test for sorts δεν το κανει με τιποτα.Και κατι αλλο στο injectus programmer τους δυο διακοπτες που πρεπει να τους εχεις προς το on ή προς το 1,2 αντιστοιχα?(http://postimg.org/image/urvloh7ld/)
Εσυ τα εχεις ολα καπου μαζεμενα(τα drivers και ολα τα συναφη)?
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 18:26

Κατέβασε αυτό: http://www.ps3hax.net/downloads.php?do=file&id=794 και ξανά δοκίμασε. Θα σου συνιστούσα με win XP x86.
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 18:41

Τα drivers του progskeet απο που μπορω να τα κατεβασω.Μαλλον θα εχω βρει λαθος.
Ευχαριστω polo για την βοηθεια σου.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 23:57

(1) Drivers progskeet: ΕΔΩ αν και δεν νομίζω πως τους χρειάζεσαι μιας και το βλέπεις κανονικά στη διαχείριση.

(2) injectus programmer mini dip θέση: (1) και (2)
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 18:25

Εσυ polo εχεις το proskeet 1.2 ετσι?Γιατι εγω εχω το 1.21 λες γι αυτο να εχω προβλημα??Εσυ τροφοδοτης τον ανταπτορα Y απο τροφοδοτικο pc και γενικα το Test for shorts στο εκανε εσενα?
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 19:02

Το ίδιο έχουμε. Δεν χρησιμοποιώ αντάπτορα Υ αν δεις τις φωτό μου το συνδέω με κόλληση. Ναι το τεστ μου το κάνει.
Εσύ τα έκανες όλα όσα γράφονται πιο πάνω;(bitstream που σου είπα drivers, windows xp 32μπιτα);
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 19:33

Σωστος απροσεξια δικια μου για το θεμα της τροφοδοσιαςVery Happy 
Τον φακελο που εχει το winskeet πρεπει να το εχω καπου στον σκληρο δισκο γιατι εγω το εχω στην επιφανεια εργασιας.
Παντως ολα οσα μου ειπες τα εχω κανει αλλα τιποτα μεχρι στιγμης,παντως για να εχεις και εσυ το progskeet 1.21 και
σου δουλευει κανονικα μαλλον εγω κανω μ@λ@κιες.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 20:00

Ποια έκδοση winskeet χρησιμοποιείς;
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 20:06

Αυτην που εχει ο οδηγος.Πρεπει να βαλω τον φακελο καπου ή να τον αφησω στην επιφανεια εργασιας.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 20:24

Οπουδήποτε δεν έχει σημασία. Δοκίμασε σε άλλο υπολογιστή ή γύρισε το δικό σου σε μια χρονική στιγμή πριν από την πρώτη φορά που χρησιμοποιησες το progskeet και ξεκίνησε με τους drivers και το bitstream που σου έδωσα χρησιμοποιώντας το winskeet του οδηγού λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Νοε 2013, 22:22

Ολα αυτα που μου ειπες τα δοκιμασα σε εναν αλλον υπολογιστη με windows xp και ολα μια χαρα,μου κανει κανονικα το test for shorts.To μονο προβλημα τωρα ειναι οτι οταν παταω στο winskeet "auto" δεν μου αναγνωριζει τις μνημες,αυτο οφειλεται στα bitstream,στην τροφοδοσια ή στις συνδεσεις?Eκλεισα τον διακοπτη οπως λεει και το παλικαρι ποιο πανω αλλα τιποτα.
polo
polo
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : L.A.

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 18 Νοε 2013, 01:34

Έλεγξε τροφοδοσία και συνδέσεις.
Θα συνιστούσα κολλητά με κοντά καλώδια.
thanos_1
thanos_1
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2013

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 18 Νοε 2013, 13:15

Λοιπον σημερα δοκιμασα σε μια κατεστραμενη μητρικη να κανω dump στην μνημη.Ναι μεν μου την εκανε καλα αλλα αραια και που επαιρνα verification of block xxxxxx failed οχι σε ολα αλλα σε μερικα γιατι γινεται αυτο??Το verify πρεπει να το εχω αναγκαστικα επιλεγμενο?Χωρις αυτο το dump θα ειναι λαθος?
Kratos94
Kratos94
Modder
Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : Athens

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade    [ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 12 Δεκ 2013, 14:35

Αν υπάρχει κάποιος,από Θεσσαλονίκη,Αθήνα η Λάρισα που είναι ειδικός σε Downgrade Nand θα ήθελα να μου στείλει pm.Ευχαριστώ πολύ.
 

[ΟΔΗΓΟΣ] Progskeet 1.2 NAND downgrade

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: E3 Flasher / Progskeet-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις