PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 Downgrade ps3 Eρωτηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
avatar
deoz7
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2011

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 19:49

Γεια σας.Θα ηθελα να ρωτησω εαν γινεται με καποιον ασφαλη τροπο να κανω downgrade στο ps3 μου. Ειναι σε ofw 3.72 λογω ενος Update που ειχα κανει παλαιοτερα αλλα επειδη το εχω 3 χρονια η εργοστασιακη του ειναι σιγουρα κατω απο 3.55. Γινεται να γυρισω εκει μπας και βαλω κανα cfw να παιζω? αν μπορει καποιος να μου στειλει και ενα λινκ με τις οδηγιες. Ευχαριστω πολυ.
manutdgeo
manutdgeo
PS3 Master
PS3 Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1853
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
http://manutdgeo.blogspot.com/

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 21:09

Μπορεις, πρεπει να αγορασεις ομως τσιπακι ή να το πας σε καπιον και να στο κανει...
Γενικα πρεπει να ανοιξεις την κονσολα και να ξερεις και δυο πραγματα...
avatar
deoz7
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2011

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΤετ 07 Μαρ 2012, 15:45

Δηλαδη δεν υπαρχει καμια περιπτωση να μπορεσω μονος μου χωρις βοηθεια? μηπως καποιος οδηγος εαν υπαρχει να με βοηθησει ? Και αν υπαρχει καποιο καταστημα για το τσιπακι η το αγοραζω μεσω internet ? ευχαριστω
manutdgeo
manutdgeo
PS3 Master
PS3 Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1853
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
http://manutdgeo.blogspot.com/

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΤετ 07 Μαρ 2012, 18:16

οδηγοι υπαρχουν στο διαδικτυο οπως και βιντεακια στο youtube
το τσιπακι δεν ειναι ενα αλλα 2-3 συβματα, οπως το E3 flasher, αν δεν ξερεις ομως και πολλα καλυτερα μην το κανεις μονο σου
avatar
deoz7
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2011

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΠεμ 08 Μαρ 2012, 14:57

Eγινε τοτε καλυτερα να μην το προσπαθησω. ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις.
avatar
Nomad
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 15:07

Παιδια ξερετε κανεναν απο Θεσ/νικη ή απο Βορεια Ελλαδα για να μου κανει το downgrade?
avatar
GIRGIRIS
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΣαβ 18 Αυγ 2012, 17:31

Για σας κύριοι.Θέλω να ρωτήσω το εξής.Το ps3 που έχω έχει την έκδοση OFW 3.66,αλλά εργοστασιακή έχει την 3.60.Μπορώ να την γυρίσω σε OFW 3.60 και μετά την κάνω downgrade?Ευχαριστώ.
SCORPIOS_X
SCORPIOS_X
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2010

Downgrade ps3 Eρωτηση _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Downgrade ps3 Eρωτηση   Downgrade ps3 Eρωτηση EmptyΣαβ 18 Αυγ 2012, 17:48

GIRGIRIS έγραψε:
Για σας κύριοι.Θέλω να ρωτήσω το εξής.Το ps3 που έχω έχει την έκδοση OFW 3.66,αλλά εργοστασιακή έχει την 3.60.Μπορώ να την γυρίσω σε OFW 3.60 και μετά την κάνω downgrade?Ευχαριστώ.

η κονσολα σου φιλε μου δυστηχως δεν κανει ουτε για downgrade ουτε για cfw ουτε για dex.
μονο οπως την εχεις μπορεις να την χρησιμοποιεις
και ο λογος ειναι γιατι εργοστασιακο firmware εχει 3.60
για να γινουν ολα που ανεφερε πρεπει να εχει εργοστασιακο απο 3.55 και κατω
 

Downgrade ps3 Eρωτηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: Custom Firmwares-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις