PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 waninkoko v2 και psn games

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
avatar
DjAde
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

waninkoko v2  και psn games _
ΔημοσίευσηΘέμα: waninkoko v2 και psn games   waninkoko v2  και psn games EmptyΠεμ 12 Ιαν 2012, 17:13

καλησπερα εχω βρει στον ιντερνετ μερικα παιχνιδια απο το πσν σε μορφη pkg αλλα μου βγαζει error 80010601 οταν παω να τρεξω το fix για το game.
υπαρχει καπιος τροπος να δουλεψουν με αυτο το cfw η πρεπει αναγκαστηκα να παω στου kmew?
το reactpsn εχει καμια σχεση?
thx
manutdgeo
manutdgeo
PS3 Master
PS3 Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1853
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
http://manutdgeo.blogspot.com/

waninkoko v2  και psn games _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: waninkoko v2 και psn games   waninkoko v2  και psn games EmptyΠεμ 12 Ιαν 2012, 17:32

Οχι, το reactpsn ειναι για αλλη δουλεια, κοιτα αν με τιποτα δεν μπορεις να το τρεξεις καλυτερα να βαλεις kmeaw, καλυτερη ειναι, και εγω αυτην εχω και ολα τρεχουν μπαλα
avatar
DjAde
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

waninkoko v2  και psn games _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: waninkoko v2 και psn games   waninkoko v2  και psn games EmptyΠεμ 12 Ιαν 2012, 17:37

με ενοχλει που πρεπει να τρεχεις συνεχεια το αρχειακι πριν τρεξεις καπιον manager.
αλλα αναγκαστηκα θα αλλαξω γτ πλεον μονο παιχνιδια απο το psn μπορουμε να παιξουμε.
THX
manutdgeo
manutdgeo
PS3 Master
PS3 Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1853
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
http://manutdgeo.blogspot.com/

waninkoko v2  και psn games _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: waninkoko v2 και psn games   waninkoko v2  και psn games EmptyΠεμ 12 Ιαν 2012, 19:12

βασικα δεν ειναι αναγκαιο νομιζω, παλια ειχα την ιδια με εσενα αλλα μονο στην αρχη το ετρεχα, μετα το ενσωμάτωσαν στο CFW ή κατι τετοιο
megane
megane
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Fortaleza Brazil

waninkoko v2  και psn games _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: waninkoko v2 και psn games   waninkoko v2  και psn games EmptyΠεμ 12 Ιαν 2012, 22:29

Και στου waninkoko v2 παιζουν κανονικα τα psn games. Εγω παντα με waninkoko v2 και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα ουτε στα psn ουτε σε κανενα.
 

waninkoko v2 και psn games

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: Custom Firmwares-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | Video games | Game Platforms | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις