PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 PS2 ISO ON PS3 CFW HELP Please.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Seaside
Seaside
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2012

PS2 ISO ON PS3  CFW HELP Please. _
ΔημοσίευσηΘέμα: PS2 ISO ON PS3 CFW HELP Please.   PS2 ISO ON PS3  CFW HELP Please. EmptyΚυρ 16 Οκτ 2016, 23:44

Παιδιά καλησπέρα.

Πέρασα χθες σε ενα FAT 60άρι 4.80 Rebug. Ειχε μεσα 4.55 Rogero. Το συγκεκριμένο σκοπευα να το κρατήσω μιας και κάνει upscale σε 720p

τους PS2 τίτλους απο ότι έιχα διαβάσει.

Ρε παιδιά προσπαθώ να τρέξω PS2 ISO αλλά θέλω να φαίνονται τα παιχνίδια στη λίστα τοu ΜΜ οπως οι PS3 τίτλοι.

Δοκίμασα καμιά δεκαρία οδηγούς αλλά δεν κατάφερα τίποτα. Ειδα στο youtube ενα τύπο που τα είχε περάσει μέσα και φαίνονταν κανονικά με

τα εξώφυλλα τους.

Μπορει να με βοηθήσει κάποιος ? Βήμα βήμα να μου πεί πως γίνεται. Κουράστηκα να δοκιμάζω τα κωλο tutorial και να μην γίνεται τίποτα.


Θέλω να κανω το ίδιο και σε ενα SLIM που έχω.
Seaside
Seaside
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2012

PS2 ISO ON PS3  CFW HELP Please. _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PS2 ISO ON PS3 CFW HELP Please.   PS2 ISO ON PS3  CFW HELP Please. EmptyΔευ 31 Οκτ 2016, 05:55

Μαλλον δούλεψε.

Αλλα οι ασυμβατότητες είναι πολλές λόγω έλλειψης ΕΕ

Οπότε πάμε για δοκιμές σε 20GB Fat.
 

PS2 ISO ON PS3 CFW HELP Please.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: Custom Firmwares-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις