PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 πρόβλημα με e3 flasher ps3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Costingas
Costingas
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2016

πρόβλημα με e3 flasher ps3 _
ΔημοσίευσηΘέμα: πρόβλημα με e3 flasher ps3   πρόβλημα με e3 flasher ps3 EmptyΠαρ 22 Ιουλ 2016, 10:39

έκανα εγκατάσταση το e3 flasher και προσπάθησα να το αναβαθμίσω και ακολούθησα όλα τα βήματα όταν έκανα την εγκατάσταση του e3 flasher το ps3 δούλευε κανονικά και το e3 flasher επίσης, μετά την αναβάθμιση του e3 flasher και όταν τελείωσα με όλα τα βήματα το ps3 ανάβει αλλά δεν δείχνει εικόνα και ήχο  και δεν μπαίνει σε safe mode μου δείχνει το κόκκινο  λαμπάκι το πατάω ακούγεται το μπιπ πρασινίζει δεν μου δείχνει εικόνα και ήχο και όταν το κρατάω πατημένο σβήνει
( το καλώδιο του hdmi είναι κάλο το έχω δοκιμάσει )


αν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει?????
 

πρόβλημα με e3 flasher ps3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: E3 Flasher / Progskeet-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις