PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 how to replace eboots

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
avatar
speedy7
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

how to replace eboots _
ΔημοσίευσηΘέμα: how to replace eboots   how to replace eboots EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 13:39

παιδια καλημερα και συγγνωμη εξ΄αρχης αν εχω κανει κανενα σφαλμα σχετικα με τους κανονες...

μια ρωτηση μονο..υπαρχει καποιος να μου δωσει εναν οδηγο για το πως μπορω να αντικαταστησω τα eboot των νεων παιχνδιδιων ωστε να τα μπορω να τα παιξω σε cfw 3,55.. με λιγα λογια εναν οδηγο...

Ευχαριστω πολυ πολυ και συγγνωμη και παλι αν εχω κανει καποιο λαθος..
ΛΥΚΟΣ
ΛΥΚΟΣ
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : TEXAS
http://trelo-gatos.blogspot.com/

how to replace eboots _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: how to replace eboots   how to replace eboots EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 18:03

καταρχην φιλε μου χρησιμοποιεις multiman?
γενικα για ολα τα παιχνιδια μιλας?
avatar
speedy7
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

how to replace eboots _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: how to replace eboots   how to replace eboots EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 10:50

Γεια σου likos22 και συγγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση γιατι το εψαχνα λιγο το θεμα..

multiman αποκλειστικα χρησιμοποιω και ρωταω γενικα για ολα τα παιχνιδια αν και απο το λιγο που εψαξα εχω καταλαβει οτι η αντικαταστση ειναι

λιγο διαφορετικη σε καθε παιχνιδι...σωστα?
blackdaimon
blackdaimon
PS3 Expert
PS3 Expert

Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

how to replace eboots _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: how to replace eboots   how to replace eboots EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 15:19

δεν είναι κάτι το φοβερό..
όταν κατεβάζεις το fix σου έχει μέσα το eboot και ίσως και το param.sfo..
αυτά τα κάνεις αντιγραφή και τα κάνεις αντικατάσταση μέσα στον φάκελο του παιχνιδιού που λέγετε PS3_GAME.
άμα δεν το βρεις εκεί ψάχνεις του υπόλοιπους φακέλους μέχρι να το βρεις.
σε περίπτωση που υπάρχουν περισσότερα αρχεία απο το eboot και param.sfo ανοίγεις πάλι τους φακέλους και ψάχνεις να βρεις που είναι(συνήθως βάζουνε τα αρχεία μέσα στα ονόματα των φακέλων για να σε διευκολύνουν να τα βρεις).
avatar
speedy7
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

how to replace eboots _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: how to replace eboots   how to replace eboots EmptyΠαρ 31 Αυγ 2012, 21:04

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ
 

how to replace eboots

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: Custom Firmwares-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις