PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Καλός ήρθατε στο PS3-GR.COM!

Αν είστε νέο μέλος, παρακαλώ εγγραφείτε για να μπείτε στην παρέα μας.

Αν είστε ήδη υπάρχων μέλος, παρακαλώ κάνετε Login.
PS3-GR.COM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΠόρταλ  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 
 

 TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
avatar
darkmesaia
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2011
Ηλικία : 44

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μάης 2012, 20:21

Καλησπερα σε ολους

μια ερωτηση που μπορει να ειναι και ανοητη αλλα που θα ηθελα να μαθω τι γινετε με αυτο το θεμα

εγω τωρα τρεχο σε cfw 3.55 κ.λ.π - κ.λ.π

αν περασω το true blue και μετα & "αμα" βγει καποιο "CFW" θα μπορω να περασω σε "CFW" ειναι εφικτο κατι τετοιο η παιζει θεμα και ιστορια

θα εκτιμουσα μια απαντηση να ξερω τι παιζει και να δω ισως κανω καποια κινηση για αυτο
carbon86
carbon86
PS3 Jailbreaker
PS3 Jailbreaker

Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2011
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μάης 2012, 20:37

Δεν το χρησιμοποιώ όμως έβγαλαν το ν2 και κάλεσαν τους χρήστες να αναβαθμίσουν το firmware τους σε true blue v2 Όπως λοιπόν οι χρηστες μπορεσαν και έβαλαν πάνω στο ν1 το ν2 μέσω του recovery menu προφανώς αφού και τα δύο ήταν 3,55, έτσι θα μπορούσαν να εγκαταστήσουν και οποιοδήποτε άλλο firmware custom ή official από 3,55 και πάνω βέβαια. Άρα θα μπορείς να γυρίσεις και πίσω σε αυτό που είσαι.
avatar
darkmesaia
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2011
Ηλικία : 44

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μάης 2012, 21:40

Ευχαριστω για την απαντηση σου οπως και να εχει

ομως διακρινω οτι δεν το λες με σιγουρια, ετισ ειναι η κανω λαθος!!!!

απλα να σου πω την αληθεια θα προτιμουσα σε ενα μελοντικο CFW αν ειναι να εχω προβλημα και δεν θα υπηρχε γυρισμος

αλλα οπως ειπα και παλι ευχαριστω για τον χρονο σου Smile
carbon86
carbon86
PS3 Jailbreaker
PS3 Jailbreaker

Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2011
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μάης 2012, 21:43

Σου είπα δεν το έχω χρησιμοποιήσει όμως σου αιτιολόγησα επαρκώς ελπίζω την γνώμη μου. Όντως δεν έχω δει το true blue ούτε έχω προσπαθήσει να βάλλω άλλο firmware πάνω του. Όμως δεν είναι δυνατόν να μείνουν κολλημμένοι οι χρήστες σε αυτό. Εύχομαι να σου απαντήσει και κάποιος άλλος που το έχει.
avatar
darkmesaia
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2011
Ηλικία : 44

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μάης 2012, 22:28

Ναι οκ thanks οπως και να εχει

θα περιμενω και μια ακομα εκτιμηση επι του ερωτηματος μου και βλεπουμε Smile
avatar
Cloud2
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Μάης 2012, 18:54

Σήμερα μου ήρθε το True Blue από ebw.
Είχα kmeaw και έβαλα 3.55ofw αλλά όταν κάνω το update για TueBlue cfw v2
αφού κάνει reboot στο system information μου εμφανίζει σκέτο 3.55.
Έχει μπει η truebleu cfw ή να το ξανακάνω;

Να σημειώσω ότι κάποια homebrews που είχα από την kmeaw δουλεύουν.
carbon86
carbon86
PS3 Jailbreaker
PS3 Jailbreaker

Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2011
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Μάης 2012, 20:17

Πρέπει να ειναι συνδεδεμένο το στικακι τρου μπλου όταν ανάβεις την κονσόλα. Τότε μόνο εμφανίζεται το τρου μπλου και ενεργποιούνται οι "ειδικές" δυνατότητες που παρέχει.
avatar
Cloud2
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Μάης 2012, 20:25

Οκ το έκανα και στο system info γράφει 4.11 True Blue CFW v2

Κάποιος οδηγός για το πώς βάζω τα eboot ώστε να λειτουργούν τα παιχνίδια;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cloud2 στις Δευ 21 Μάης 2012, 20:43, 1 φορά
soulreaver
soulreaver
Modder
Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Μάης 2012, 20:43

ωραιος..........εισαι ετοιμος τοτε για να απολαυσεις το στικακι σου......!!!
avatar
Cloud2
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Μάης 2012, 22:30

Με το πρόγραμμα Multimanmod που κάνει modify τα eboot μπορείς να παίξεις κάθε παιχνίδι;
loukidio
loukidio
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2012

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: μια εροτηση   TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Μάης 2012, 13:58

γεια σας παιδια συγνομη αλλα ειμαι καινοτργιος εχω περασει στο πσ3 το 3.55 μουλτιμαν ειναι καπια παιχνιαδια καινουργια που θελω να τα παιξω αλλα δωστηχως ειναι πανω απο την εκδοση που εχω υπαρχει καπιο προγραμμα που μπορω να παιζω παιχνιδια ανω τον 3.55 κ να πεζω οτι κυκλοφορει τωρα?
Xustis
Xustis
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2010
Ηλικία : 40

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Μάης 2012, 02:41

kapoio magazi i site kata protimisi ellada gia to true blue ??
an de mporeite edo tote pm me
thanks
avatar
Cloud2
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Μάης 2012, 12:03

Το multiman μου βγάζει black screen. Πρέπει να εγκαταστήσω BDEMU ή κάτι άλλο;

EDIT: Έβαλα μέσα ένα δίσκο και προσπάθησα να ανοίξω το παιχνίδι αλλά μου έβγαλε game corrupted you have to delete game data first.
Το παιχνίδι δεν το έχω ξαναπαίξει παρά μόνο μία παλιότερη έκδοση που στην ουσία είναι διαφορετικό παιχνίδι.

Επίσης κάθε φορά που ανοίγω το multiman μου βγάζει BDemulator not availabe και error unsupported version .

EDIT 2: Έκανα update το multiman, εγκατέστησα BDmirror και lastgame.
Το error εξαφανίστηκε αλλά ακόμη κανένα παιχνίδι δεν παίζει. Μόνο αυτά που έπεζαν από τότε που είχα kmeaw.
avatar
darkmesaia
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2011
Ηλικία : 44

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Μάης 2012, 22:48

εχει κυκλοφορησει μια ενημερωση του TB που απ οτι λενε θα παιζουν και games για 4.x.x κ.λ.π

πφφφφ μας βλεπω TB ολο και περισσοτερους Razz
grecomafioso
grecomafioso
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 3794
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : COLOGNE GERMANY
http://www.ps3-gr.com

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Μάης 2012, 14:40

Μαλλων ολοι για official πανε σιγα σιγα.... Εχει φυγει πολυς κοσμος απο τα custom firmwares...
effenberg21
effenberg21
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 876
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Μάης 2012, 14:57

ρε μαγκες διοτι εχω μπερδευτει λίγο
ο οδηγος αυτος για πιο λογο ειναι?
αφου δεν πρεπει να παρουμε το true blue
οποτε ο οδηγος τι ειναι??

edit τωρα καταλαβα
αμα παρουμε το true blue πρεπει να κανουμε και ολα αυτα του οδηγου??
avatar
darkmesaia
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2011
Ηλικία : 44

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Μάης 2012, 15:40

grecomafioso έγραψε:
Μαλλων ολοι για official πανε σιγα σιγα.... Εχει φυγει πολυς κοσμος απο τα custom firmwares...

γιατι το λες αυτο!!!!

αν και απο μια αποψη το καταλαβαινω και φυσικα αλλα τα προνομια του OFW, αλλα οταν μπορεις με ενα true blue να παιξεις τοσα πολλα καινουργια παιχνιδια και απ οτι βλεπουμε εξελισσεται σχετικα καλα

οποτε προς τι οτι ολη πανε σε OFW
grecomafioso
grecomafioso
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 3794
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : COLOGNE GERMANY
http://www.ps3-gr.com

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 28 Μάης 2012, 16:07

Το θεμα ειναι οτι ολοι η Scene εχει κολλισει στην 3.55 και η Sony με τα μετρα της καταφερε να φοβισει ολους τους Hackers και ετσι δεν ασχολειται σχεδων κανενας πλεων.

Το Trueblue ειναι μια καλη λυση για να παιξεις καποιους νεοτερους τιτλους αλλα δεν παιζουν ΟΛΑ.... (καλυτερο παραδειγμα PES 2012)

Ειμαι απο την αρχη στην Scene, εχω αγορασει olimex board με το οποιο ειχα επιχειρησει το πρωτο JB στο PS3 μου. Στην συνεχια πηρα το P3Free με το οποιο εκανα την δουλεια μου.

Μετα ειχε βγει επιτελους μια 3.55 CFW και ολοι πιστευαμε οτι εσπασε ολοκληροτικα το PS3. Ελα ομως που η Sony εκλεισε της τρυπες με ενα απλο Update....

Μετα βγηκαν τα Hardware Flashers για downgrade παλι στην 3.55 απο μεγαλυτερα FW.

Και τελος το περιφιμο True Blue Dongle.

Αν τα βαλεις κατω, πες οτι παιρνεις μια καινουρια κονσολα PS3 με 4.11 FW και θελεις να παιζεις τα παιχνιδια σου τζαμπε....

Πρεπει να παρεις Hardware Flasher - γυρο στα 50 - 60 ευρω
Πρεπει να ανοιξεις την κονσολα - χανεις εγγυηση
Πρεπει να παρεις το True Blue - αλλα 60 ευρω.

Και ΔΕΝ μπορεις να παιξεις τα παιχνιδια σου online....

Εγω αλλαξα σε OFW γιατι θελω να παιζω τα παιχνιδια μου online με τους φιλους μου και ενας αλλος λογος που το γυρισα, ειναι οτι εχω και ενα RGH Xbox 360.

Εκτος απο αυτο, με ρωταει πολυς κοσμος αν μπορει να παιξει online τα παιχνιδια αν κανουν JB...μολις τους απανταω ΟΧΙ, μου λενε οτι μαλλων θα μεινουν με OFW...
avatar
petritis13
Modder
Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2010

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 04:32

αν κ δεν το εχω παρει το τβ ξερω οτι το pes12 μπορει να παιξει μεσω πειρατικου bleuray se tb
avatar
airguy
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 20:14

petritis13 έγραψε:
αν κ δεν το εχω παρει το τβ ξερω οτι το pes12 μπορει να παιξει μεσω πειρατικου bleuray se tb
Ναι δοκιμασμένο απο μένα παίζει μια χαρά ...

Θέλω να ρωτήσω μπας και ξέρει κανείς ... εχω ΤΒ και είχα κάνει τότε εγκατάσταση την V1 custom firmware .
Πρέπει να αναβαθμίσω σε V2 ??? αν ναί με τον κλασικό τρόπο που περιγράφετε στην αρχή ???
loukidio
loukidio
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2012

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: μια εροτηση   TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 17:11

παιδια να κανω μια ερωτηση θα μπορω να πεζω κ τα παιχνιδια που εχο περασει μεσα στο πσ3 που ειναι 3.55 να τα παιζω κ στο true blue κ κατι ακομα το δοκιμασε κανενας να βαλει το true blue κ ειναι ολα οκ?
avatar
airguy
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 17:34

Εγω πέρασα απο πάνω το TB custom και δεν χαθηκε τιποτα και όλα είναι οκ !
loukidio
loukidio
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2012

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 18:10

σε ευχαρηστω φιλε μου κ κατι ακομα συγνομη αν ειμαι βαρος χρειαζετε να αγορασω το true blue ? η θα κανω οτι ζηταει εδω να το περασω κ τελος?
avatar
airguy
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 18:15

Οχι μην κανεις εγκατάσταση την custom TB χωρις να το εχεις αγορασει !
δεν ξέρω κατα πόσο παίζει σκέτο ...
loukidio
loukidio
Newbee
Newbee

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2012

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 _
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ    TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 18:19

α καλητερα να μην κανω κατι ακομα γιατι ελεγα να το περασω αυτο που λεει εδω στο πσ3 κ να μην αγορασω το true blue
 

TRUE BLUE CFW+ΟΔΗΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PS3-GR.COM :: Custom Firmwares-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις